11116. 275. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Porcelán tétel: 4 db jelzés nélküli cséze, egyiken apró csora, 4 db Hollóházi kupica, hibátlan, 4 db süteményes tál, jelzett, hibátlan, köretes tál kopott, jelzés nélkül
Photo of the item taken by : vörös_iván