11114. 275. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
9 000 HUF
0 HUF
Retro barokk stílusú telfon és óra, matricás porcelán test, egyik műanyag kagyló hiányzik, kopott aranyozás, nem kipróbált, m:48 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván