10501.
275. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
5 000 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Békét 1940-ben. Akt, Újévi üdvözlőkártya, benne Bajor Ágostonné jókívánságai ismeretlennek. Rézkarc, jelzett, papír, 12x13cm