10550.
275. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Nechánszky József (1936- ): Ex libris Klaus Rödel. Rézkarc, papír, jelzett, 10x11 cm