11379. 275. Closed Online auction Flea Market
18 000 HUF
0 HUF
Dekoratív ovális tükör, arany és ezüstözött fa keretben ,karcolt mintákkal, több helyen kopott, metszett tükörrel (hibátlan), 96×65 cm, tükör: 77×48 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván