10003. 275. Closed Online auction Paintings and graphics
70 000 HUF
0 HUF
Barabás Márton, Márkusfalvi (1893-1974): A Gyilkos-tó látképe. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 85×95 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván