3 000 HUF
1907 Sanatorium Naptár. Budapest, 1907, József Királyi Herceg Sanatorium Egyesület. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben. A hátsó kötéstábla belsején ceruzás jegyzettel.