cca 1934 Háztartási számadó naptár az 19... évre. Naplójellegü beirókönyv. A beosztásos gazdálkodás és pénzügyi áttekintés gyakorlati eszköze. Szerkeszti: Oeconomus. Budapest, én., A rend könyvei. Kiadói szakadozott papírkötésben.
1934 A III. birodalom emberei Arcképcsarnok német politikusok, náci vezérek képével, életrajzával. Cigarettakép gyűjtemény kb 300 kép, kompletten, de néhány kép sérült / Collection of German cigarette pictures of nazi leaders in album alltogether 300 images. Some of them are damaged
1934 Balatonújhely üdülőtelep szabadalmaztatott új rendszerű parcellázásának ismertetése. Siófok közvetlen folytatása. 40p. Sok képpel. Litografált borítóval. 22x15 cm
1935 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. XLVII. évfolyam. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Térképmellékletet nélkül.
cca 1935-1945 Hennefeld jégszekrények és elektromos hűtőkészülékek prospektusa, 2 db + Fridrich Géza Jégszekrénykészítő Üzemének képekkel illusztrált szórólapja, összesen 3 db