12435.
275. Closed Online auction
Scout
1 400 HUF
Velősy Béla: Természetjárás, térképismeret. Bp., 1940, Magyar Cserkészszövetség (Cserkészpróbák könyvei 1.). Részben elváló, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.