4 000 HUF
Harminc 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Budapest, É.N. [1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon borítóban, VI.+2+341+29+14 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. A kiadói borítója kopott. A gerince szakadt, sérült.