1 000 HUF
Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi SzépmÃves Céh, 88 p.+60 darab egészoldalas fekete-fehér és szÃnes illusztrációval. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötésben. A kötése némileg sérült.