800 HUF
Oeuvres complétes francois Coppée prose 1873-1890. Édition illustrée de trois cents dessins F.de Myrbach. Biai-Föglein István (1905-1974) tulajdonosi bejegyzésével!! Paris, Alphonse Lemerre. Kiadói festett, egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.