Dr. Hermann Menge: Griechisch-Deutsches Schulwörterbuch. Mit besonderer berücksichtigung der etymologie. Berlin-Schöneberg, é.n. (1903), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung, XI+635 p. Német nyelvű. Kiadói félbőr kötés. Megviselt állapotban. A kötése sérült, a borítója, gerince kopott.
Szini Gyula (szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p. Kiadói illusztrált, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos.
A Modern Könyvtár sorozat 20 kötete: Benski, Drozd, Zieliński, Valton, Šćepanović, Gyllensten, stb. Kopott papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1905. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötésben, a hátsó táblán kis folttal.
Komédiások. Ditrói Mór emlékiratai. Bp., é.n., Közlekedési Ny. 174 p., 20 t. Kiadói, kopottas egészvászon-kötésben, könyvtári példány volt. A szerző aláírásával!