Jókai Mór: A lőcsei fehér asszony 1-2. Budapest, 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben. A borító picit kopottas, gerince kopottas. A második kötet gerince sérült, a kötése laza, sérült, elülső előzéklapja hiányzik.
Az Érdekes Újság Dekameronja 1-10. kötet. Szerkeszti Kabos Ede. Száz magyar író száz legjobb novellája. Budapest, é.n., Légrády Testvérek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói karton dobozban, a felső lapélek festettek, a szerzők arcképeivel. A II. gerince kopott, de ezt leszámítva szép állapotban. Ady Endre, Csáth Géza, Balázs Béla, Babits Mihály, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső, és má...
Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 darab egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötésben. A kötése némileg sérült.
Verne Gyula: A Jég-Szfinksz. I-II. Fordította: Dr. Bethlen Oszkár. Budapest, 1889, Sachs és Pollák Könyvkereskedése. Kopottas kiadói festett egészvászon, 142+159 p. A borítók kopottasak. A kötések meglazultak. Pár lapszél szakadozott.
Byron: Mazeppa. Gyoma, 1917, Kner Izidor kiadása. Kosztolányi Dezső fordítása. Könyvkötői kemény papírkötés, 43 p. Első kiadás! A címlapot Divéky József rajzolta. A gerince sérült, hiányos.
Verlaine: Versek - Poésies. Poezis Kétnyelvű Kiadása. Szily Ernő fordítása. Budapest, É.N., Poézis. 1000 számozott példányból a 36. sz. példány. Fűzött papírkötés, 126 p. A kiadói papírborítója hiányzik. A borítója kissé foltos, kopott. Pár lap sarka gyűrött.