13567.
276. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 000 HUF
14
Dr. Bókai Árpád (szerk.): Vénygyűjtemény. Budapest, 189, Singer és Wolfner Kiadása. Ötödik, javított és tetemesen bővített kiadás. Kiadói kopottas, sérült gerincű aranyozott egészvászon kötés. A címoldalnál kisebb hiánnyal, és intézményi bélyegzőkkel a másik oldalán.