13563.
276. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 200 HUF
Kulin György: A távcső világa I-II. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötés, képekkel, ábrákkal illusztrált, kissé kopottas