13572.
276. Closed Online auction
Books: Science and technology
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Magyarország orvosi bibliographiája 1472-1899. szerk. Győry Tibor. IX+252 p. Bp., 1900, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.