13542.
276. Closed Online auction
Books: Science and technology
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Purgstaller Kal. József: Lélektan. Logika. Pest, 1865, Hartleben. Félvászon kötés, belsejében grafitceruzás bejegyzésekkel, kissé kopottas állapotban.