Struve Kerestely Ágoston: A' gyenge élet' meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' Mestersége. Fordította, a' tehén-kilisekről való tanítással, ,s sok tudósok' értelmeivel meg-bővítette Kováts Mihály orvos doktor. I. Asthenogenia, vagy a' gyengeség tudománya. Pesten, 1802., Trattner Mihály Betűivel, XXXII+372 [valójában 376] p. Átkötött, szép kivételű műbőr. August Chri...
Dr. Piszling Vilmos Ferencz [Pissling, Wilhelm Franc]: Népszerű egészségtan. Magyarítá Navratil Imre. Pest, 1858, Szent István Társulat. Emich Gusztáv Könyvnyomdája. Kopottas félvászon kötés, 2+160+4 p. Egyetlen magyar kiadás. A borítója kopott. A címlapja sérült. De ezt leszámítva jó állapotban van.
Prof. Dr. Sigmund Freud: Zur Psychopathologie des Alltagslebens (Über Vergessen, Versprechen, Vergreifen, Aberglaube und Irrtum). Berlin, 1910, S. Karger, 149 p. Harmadik, bővített kiadás. Sigmund Freud: A mindennapi élet pszichopatológiája. Átkötött félvászon kötés. A címoldalon tulajdonosi névbejegyzéssel. Német nyelven. / Third extended edition, half cloth-binding, in german language.
Mengyelejev, D[mitrij]: Osznovi himii [A kémia alapjai]. Szentpétervár, 1906, M. P. Frolovoj. Sérült gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / Mendeleev, D[mitriy]: Osnovy khimii [The Foundations of Chemistry]. Saint Petersburg, 1906, M. P. Frolovoy. Cloth binding with damaged spine, otherwise in good condition.
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza I. (Első száz.), III. (Második száz, második rész.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Fordította Kővári Aladár. Budapest, 1960,1968, Medicina, 479+1017 p. Az első kötet 1100, a második 550 példányban jelent meg! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadó...
Vegyes számítástechnikai tétel, 4 db: Bjarne Stroustrup: A C++ programozási nyelv I-II. Budapest, 2001, Kiskapu Kft. Kiadói papírborító. Sipos Marianna: A Visual C++ és az MFC. 2001, Szerzői kiadás. Második, javított kiadás. Kiadói papírborítóban. Illés Zoltán: Programozás C# nyelven. Budapest, 2004, Jedlik Oktatási Studio. Kiadói papírborító.
Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db: Julie C. Meloni: A PHP, a MySQL és az Apache használata. Budapest, 2004,Panem Kiadó. Kiadói papírkötés. Cserny László: Mikroszámítógépek. Budapest, 1996, LSI Oktatóközpont, A Mikroelektronika Alkalmazásának Kultúrájáért Alapítvány. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés. Foltos. Egyébként jó állapotban. Reményi Zoltán-Stiegler Gábor-Szalayné Tahy Zsuzs...