A. Moser: Zeitschrift für Kapital und Rente. I-II. Stuttgart, 1864, Verlag von Vilhelm Nietzschke. 248+295 p. Korabeli kopottas félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
Gallo Pál - Lukáč Károly: Természettan (fizika és kémia). Prešov [Eperjes], 1925, Stehr-féle Könyvkereskedés és Könyvkiadóvállalat. Kissé megviselt, szakadozott papírkötésben.
Vegyes fotó és barkácskönyvtétel, 4 db; 3 db. a Kis Technikus Könyvtár sorozatból, 1 db. a Fotosorozatból, változó állapotban: Gönczy Miklósné: Játékok textilből. Kis Technikus könyvtár. Budapest, 1965, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Kálmán György: Barkácsolás műanyagokkal. Kis Technikus könyvtár. Budapest, 1964, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Garai Tibor: Üvegtechnikai munkák....
C. Birnbaum. - Göttger, C - Gayer, K. u.a.: Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. Rundschau auf allen Gebieten der gewerblichen Arbeit. 1-6. Hatodik, javított kiadás. Leipzig-Berlin, 1872-1873-1874, Otto Spamer. Díszes, aranyozott gerincű félvászon borító, 520+510+446+520+488+540 p. A könyvben számos illusztrációval,képpel. A borítója kopott, a gerince fakó. Az védőlapon, és a c...
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. II. Magyarország éghajlata. Budapest, 1909, K. M. Természettudományi Társulat, 696 p. Átkötött félvászon kötés. Megviselt állapotban.
Wolframius, Adriaan Vlacq, Georg freiherr von Vega: Thesaurus Logarithmorum Completus, Ex Arithmetica Logarithmica Et Ex Trigonometria Artificiali Adriani Vlacci Collectus ... Wolframii Denique Tabula Logarithmorum Naturalium Locupletatus a Georgio Vega... Lipsiae, 1794, Weidmannia. Kiadói, bordőázott, aranyozott gerincű egészbőr kötésben. Restaurált, szép állapotban.
Archibald, Williams: Korunk találmányai. A drótnélküli távíró, a folyékony levegő alkalmazásai... Az angol eredeti nyomán átdolgozta Sándor Szilárd. Budapest, 1910, Franklin. Kopottas, aranyozott, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.