Mende Jenő: A kezdő fizikus. Budapest, É.N., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.-T. Kiadói egészvászon kötés, 246 p. A borítója maszatos, a kötése meglazult.
Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Budapest, 1934, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 191 p. A borítója foltos, kopott, viseltes.
Dr. Czirer László: A műtéti javalatok. 4 táblázattal. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLXV. Kötet. Budapest, 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötés, 260 p. A 6. p. tulajdonosi névbejegyzéssel.
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp. (1939) Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. 114 szövegközti ábrával. Festett kiadói egészvászon kötésben
Raoul Francé: Az állatok csodálatos világa. Bp., é.n. Franklin. 301 p. 10 t..Gazdag szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászonkötésben, eredeti papírborítóban.
Dr. Dalmady Zoltán: A rendkívüli testi megerőltetésekről. Fejezetek a sportorvosi tudományok köréből. Budapest, 1931, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 20 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója maszatos, foltos, szakadt.