18 000 HUF
46,63 EUR, 51,43 USD
Albert Kain: La Hongrie. Budapest, 1910, Erdélyi Institut Artisque de La Cour Imp. et Royale, 400 p. Francia nyelvű. Az elülső védőlap hátoldalára 1929-es kiadású, francia, angol és német nyelvű, kihajtható Trianon térképet ragasztottak. Kiadói festett, aranyozott egészvászon. A kiadói borítója kopottas. Francia nyelvű Magyarország album, sok fotóval. / Album about Hungary in french language with a Trianon map from 1929 in free language. Cloth-binding. The cover is worn.