8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Dr. C. A. Neufeld-München - Julius Pojman: Illustrierter Führer durch Bosnien und Die Hercegovina. Wien-Leipzig, 1907, A. Hartleben's Verlag, VIII+120 p.. 2. teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kiadás. Térképekkel és képekkel illusztrálva, festett lapélekkel. Német nyelven. A borítója kicsit kopottas. A könyvben ceruzás jegyzettel, aláhúzással. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit worn. With some pencil notice in it.