3 000 HUF
Dr. Mieczyslaw Orlowicz - Dr. Roman Kordys: Illustrierter Führer durch Galizien. Mit einem anghang: Dr. Johann Kotas - Prof. Josef Londzin: Ost-Schlesien. Wien-Leipzig, 1914, A. Hartleben's Verlag, XVI+388 p. Kiadói aranyozott egészvászon kiadás. Térképekkel és képekkel illusztrálva, festett lapélekkel. Német nyelven. A borítója kicsit kopottas. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit worn.