8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Fényes Elek: Utazások az Északi Sarkvidéken. Átdolgozta Szívós Béla. / Ujabb Utazások az Északi Sarkvidéken. Második kiadás. / Szívós Béla: Nansen utazása lábszánkón Grönlandon keresztül. Budapest, 1905, 1911, Franklin-Társulat, 103+127+95 p. Számos képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos. Kötése meglazult, sérült.