2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Karl Baedeker: Die Schweiz nebst Chamonix, Luganer, Langen- und Comer See. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1927, Verlag von Karl Baedeker, LVI+600 p. 37. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven./ Cloth binding, in german language.