3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1905, Verlag von Karl Baedeker, XLVIII+432+48 p. 16. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója foltos. / Cloth binding, in german language. The cover is spotty.