3 000 HUF
Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította: vitéz Mezey Dénes. Budapest, é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötésben. Fekete-fehér képekkel illusztrálva.