Wagners Führer durch Nordtirol, Vorarlberg, und die angrenzenden Gebiete von Oberbayern. Innsbruck, 1930, Wagner'schen Universitätsbuchhandlung. Harmadik kiadás. Kiadó egészvászon kötésben, jó állapotban. Számos térképmelléklettel, német nyelven. / Linen-binding, in german language.
Karl Baedeker: Spanien und Portugal. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1929, Verlag von Karl Baedeker, XC+539 p. 5. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott. A gerince sérült, kopott. Egy térkép kijön a könyvből. / Cloth binding, in german language. The cover is damaged. The spine is damaged, and worn. One map is com...
Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1905, Verlag von Karl Baedeker, XLVIII+432+48 p. 16. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója foltos. / Cloth binding, in german language. The cover is spotty.
Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker, LXVI+602 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A lapok némileg kijárnak a 396-402 p. között. / Cloth binding, in german language.
Dr. Mieczyslaw Orlowicz - Dr. Roman Kordys: Illustrierter Führer durch Galizien. Mit einem anghang: Dr. Johann Kotas - Prof. Josef Londzin: Ost-Schlesien. Wien-Leipzig, 1914, A. Hartleben's Verlag, XVI+388 p. Kiadói aranyozott egészvászon kiadás. Térképekkel és képekkel illusztrálva, festett lapélekkel. Német nyelven. A borítója kicsit kopottas. / Cloth binding, in german language. The cover is li...
Karl Baedeker: Die Schweiz nebst Chamonix, Luganer, Langen- und Comer See. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1927, Verlag von Karl Baedeker, LVI+600 p. 37. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven./ Cloth binding, in german language.
Meistermann Barnabás: Új útmutató a Szentföldre. 23 térképpel és 110 a szöveg közé nyomott és szövegen kívüli város- és szobor-ábrával. Bp., 1909, Szentföldi Komisszáriátus. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban
L.V. Bertralli: Italie Du Nord. Les Guides Blues. Touring Club Italien. Paris, 1929, Hachette, XC+464 p. Kiadói egészvászon. Térképekkel illusztrált. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon. A könyv borítója kopott. A kötése sérült. / Cloth binding, in french language. The cover is worn. The binding is damaged.
Charles Darwin: Egy természettudós utazása a Föld körül I-II. Fordította Fülöp Zsigmond. Világkönyvtár. Budapest, 1913, Révai. Kiadói, festett egészvászon sorozatkötésben. A borítója foltos, kopott megviselt állapotban.
La Corse et L'ile D'Elbe. Les Guides Bleus Illustrés. Paris, 1929, Libraire Hachette. XLII+266 p. Kiadói egészvászon kötés. Térképekkel, és képekkel illusztrálva. Francia nyelven. A borítója kopott. A hátsó borító tokjából a térkép hiányzik. A hátsó előzéklapon ceruzával jegyzet. / Cloth binding, in french language. The cover is worn. One map from the back cover pack is lost. Some notice with penc...