Books: Travelling, cities

Number of items: 149

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. I. Bevezető kötet. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, festett lapélekkel. A borítója kopottas, a gerince sérült. Az elülső védőlap kijár.
13132.

6 000 HUF
15,54
17,14

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XII. Csehország II. rész. Töredék kötet. Budapest, 1896, Magyar Királyi Államnyomda, XII+680 p.. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel. A borítója picit foltos, kopott. A hátsó kötéstábla egy helyen picit sérült.
13133.

6 000 HUF
15,54
17,14

Nagy Miklós (szerk.): Magyarország képekben - Honismertető album I-II (Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról.) Reprint kiadás! Budapest, 1989, Helikon. Kiadói félvászonkötésben. 392+384 p. Jó állapotban.
13134.

6 000 HUF
15,54
17,14

13135.

9 000 HUF
23,32
25,71

Dr. Rózsás József: A Mohácsi Fogadalmi Emlék Templom. Tihanyi János ismertetésének felhasználásával. Mohács, 1995, Media Mohács Kft., 131 p. + 4 t. Kiadói papírkötés.
13136.

1 000 HUF
2,59
2,86

Bertha Kelemen: Magyarok és svédek. Hazánk és a nagyvilág IV. Budapest, 1946, Teleki Pál Tudományos Intézet, 168 p. Kiadói papírkötés. A borítója kopottas, a felső lapélek foltosak.
13137.

4 000 HUF
10,36
11,43

Pataki János: Székelyföld. A legendák világa. Budapest, 2005. Illusztrált kiadói karton kötésben. Nagyon sok fotóval illusztrált kiadvány
13138.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vágvölgyi Szilárd: Cergát-parti tűnődések. Andód keletkezése és fejlődése. 1998, Books in Print Bt, 253+2+32 p. Kiadói ragasztott papírkötés. Számos szövegközti illusztrációval, valamint fekete-fehér és színes képekkel a könyv végén. A szerző által dedikálva.
13139.

1 200 HUF
3,11
3,43

Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Fordította: Klopstock Gizella. Bevezetést Dr. Győrkovács László  írta. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Második kiadás. Kopottas kiadói félvászon kötés, 165 p.
13140.

1 000 HUF
2,59
2,86

Tamás Jenő: Csopak. Csopak, 2010, Csopak Község Önkormányzata. Kiadói keménypapírkötés. + Jutasi Sándorné: Pillantképek Paloznak "régi" életéből. Paloznak, 2008, Paloznak Jövőért Közalapítvány, 92 p. 3. bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
13141.

1 000 HUF
2,59
2,86

Gilitze István: P. Makó városának víz által való pusztulásáról. Makó, 1973, Csongrád megyei - Makói Városi Tanács. Kiadói papírkötés, 39 p.1821-es reprintje. A könyvben Jámboriné Balog Tünde 4 db. fekete-fehér illusztrációjával.
13142.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kärnten und und Grenzgebiete. Krinner's illustrierter Reiseführer. Salzburg, 1929, Hans Krinner. Kiadói félvászon kötés, picit foltos. Számos fekete-fehér és egy színes képpel, valamint két térképpel illusztrálva, német nyelven./ Half-linen-binding, in german language.
13143.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF