30902.
276. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
5 000 HUF
Argentína 1952. "Argentin Sportszövetség - Argentin Olimpiai Szövetség / XV. Olimpiai Játékok Helsinki 1952" zománcozott, aranyozott Br érem mellszalagon (40mm) T:2 erősen sérült szalaggal Argentina 1952. "Argentin Sports Confederation - Argentine Olympic Committee / 15th Olympic Games Helsinki 1952" enamelled, gold plated Br medal with ribbon (40mm) C:XF badly damaged ribbon