Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 80
1120766
30873
276
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1960-1970. "Szocialista Brigád - A szocializmusért" arany, ezüst és bronz változat plasztiktokokban (51x) T:1-2
2 400 HUF
1401487
30874
276
Numismatics
~1960-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" arany fokozatának kitüntetése, szalagsávon miniatűrrel eredeti dísztokban + "A Haza Szolgálatáért bronz fokozat" Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval, tokban + "Honvédelmi Érdemérem" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, 15 év után, dísztokban, mellette egy "15 év Törzsgárda" jelvény + "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel tok...
1 200 HUF
1415076
30875
276
3400
Numismatics
1961-1987. 8db klf szocialista kitüntetéshez és jelvényhez tartozó igazolvány, közte "Szocialista Kultúráért", "Balesetmentes Közlekedésért", "Kiváló Dolgozó"
3 400 HUF
1398889
30876
276
Numismatics
~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, sérült dísztokban + "A Szocialista Kultúráért" zománcozott fém jelvény tokban T:2
1 000 HUF
1399026
30877
276
Numismatics
~1970-1980. "Budapesti Közlekedési Vállalat" zománcozott fém jelvény + "Törzsgárda 10 év" zománcozott fém jelvény tokban T:2
1 000 HUF
1401680
30878
276
Numismatics
~1970. "Politikai Irodalom terjesztő - 5 év" ezüst fokozatú zománcozott jelvény, igazolvánnyal (20mm) T:1-
1 000 HUF
1119104
30879
276
Numismatics
~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény (2x) + ~1960-1970. "Kiváló Újító" kitüntetés bronz fokozata miniatűrrel (2x) + arany fokozat miniatűrje tokban + "Szakszervezetek Országos Tanácsa" arany fokozatának kitüntetése, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban + aranyozott, zománcozott kitűző T:2
1 600 HUF
1413106
30880
276
Numismatics
~1970-1980. "Szolgálati Emlékérem 40 év MÁV" zománcozott fém jelvény miniatűrrel eredeti tokban + "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott kitüntetés miniatűrrel eredeti tokban + "Kiváló Dolgozó" zománcozott kitüntetés miniatűrrel, műanyag tokban + "Szocialista Brigád" jelvény (3x) + "Magyar Államvasutak" kitöltetlen Törzsgárda, Szolgálati emlékérem és Kiváló dolgozó igazolványok (17x) T:2
1328924
30881
276
Numismatics
~1970-1980. "Vállalati Tűzoltó" fém jelvény T:1
1408591
30882
276
Numismatics
~1970-1980. 5db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "Budapest - Élen a Tanulásban - A Sportban", "Kiváló Úttörő Munkáért" T:1-,2
1 000 HUF
1042818
30883
276
Numismatics
1970. "Belügyi Szemle - Magyar Rendőr - 1945-1970" fém plakett plasztik tartóban (144x185mm) T:2,2-
1409157
30884
276
Numismatics
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) 1971. "Vadászati Világkiállítás I. Díj" aranyozott Br emlékérem (45mm) T:2
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035