Argentína 1952. "Argentin Sportszövetség - Argentin Olimpiai Szövetség / XV. Olimpiai Játékok Helsinki 1952" zománcozott, aranyozott Br érem mellszalagon (40mm) T:2 erősen sérült szalaggal Argentina 1952. "Argentin Sports Confederation - Argentine Olympic Committee / 15th Olympic Games Helsinki 1952" enamelled, gold plated Br medal with ribbon (40mm) C:XF badly damaged ribbon
Ausztria ~1970. "TVN (Természetbarát Turistaszövetség) vándornap Bad Kleinkirchheim - Római fürdő" fém jelvény, "R. Souval Wien 7." gyártói jelzéssel (~63x66mm) T:2 Austria ~1970. "TVN (Touristenverein die Naturfreunde) Wandertag Bad Kleinkirchheim - Römerbad" badge, with "R. Souval Wien 7." makers mark (~63x66mm) C:XF
Ausztria 1972. "TVN (Természetbarát Turistaszövetség) Kühnsdorf - Nemzetközi vándornap" fém jelvény, "Karl Pichl - Innsbruck" gyártói jelzéssel (~38x51mm) T:2 Austria 1972. "TVN (Touristenverein die Naturfreunde) Internationale Wandertag Kühnsdorf - Klopeinersee mit Georgibergl" metal badge, with "Karl Pichl - Innsbruck" makers mark (~38x51mm) C:XF
Ausztria 1972. "TVN (Természetbarát Turistaszövetség) Sankt Veit an der Glan - 3. Hercegvárosi tavaszi vidékmenet" fém jelvény, "Karl Pichl - Innsbruck" gyártói jelzéssel (~51x58mm) T:2 Austria 1972. "TVN (Touristenverein die Naturfreunde) Sankt Veit an der Glan - 3. Herzogstädter - Herbstgeländermarsch" metal badge, with "Karl Pichl - Innsbruck" makers mark (~51x58mm) C:XF
Ausztria 1974. "TVN (Természetbarát Turistaszövetség) családi túranap Wölfnitz - Seltenheim kastély" fém jelvény, "R. Souval Wien 7." gyártói jelzéssel (~44x53mm) T:2 Austria 1974. "TVN (Touristenverein die Naturfreunde) Wölfnitzer Familienwandertag - Schloss Seltenheim" badge, with "R. Souval Wien 7." makers mark (~44x53mm) C:XF
Ausztria 1976. "TVN (Természetbarát Turistaszövetség) 2. vándornap - Sankt Margarethen in Römersteinbruch " fém jelvény, havasi gyopár motívum, "R. Souval Wien 7." gyártói jelzéssel (~58x69mm) T:2 Austria 1976. "TVN (Touristenverein die Naturfreunde) 2. Wandertag Sankt Margarethen in Römersteinbruch" metal badge, Edelweiss motive, with "R. Souval Wien 7." makers mark (~58x69mm) C:XF