Amerikai Egyesült Államok 1996. "XXVI. Olimpia - Atlanta" sárgaréz emlékérem (60mm) T:2 patina USA 1996. "Games of the XXVI Olympiad Atlanta" brass commemorative medallion (60mm) C:XF patina
Ausztria 1854. "Ferenc József császár és Erzsébet bajor hercegnő házasságkötésének emlékére" Br emlékérem, Szign.: Sebald.F; Drentwett.Sig. (41mm) T:2 ü., kis ph. Austria 1854. Marriage of Emperor Franz Joseph and Duchess Elizabeth of Bavaria, Br medallion "F. JOSEPH. I. KAIS.V. ÖSTR. ELISABETH PRINZ.V. BAYERN / DURCH LIEBE VEREINT 1854" Sign.: Sebald.F; Drentwett.Sig. (41mm) C:XF ding, small edge...
Ausztria ~1880. "II. József trónra lépésének 100. évfordulójára" Br emlékérem füllel (30mm) T:2,2- Austria ~1880. "100th Anniversary of the enthronement of Joseph II" Br commemorative medal with ear (30mm) C:XF,VF
Ausztria 1894. "Otto Voetter" Ag emlékérem Otto Voetter munkásságának emlékére (15,23g/31mm) T:1-,2 Austria 1894. "Otto Voetter" Ag commemorative medallion commemorating the work of Otto Voetter (15,23g/31mm) C:AU,XF
Ausztria ~1914-1918. "Ferenc József császár - II. Vilmos császár - A béke barátai" Br medál T:3,3- Austria ~1914-1918. "k. Franz Joseph - k. Wilhelm II - Die freunde des friedens" Br medallion C:F,VG
Ausztria DN "Ferenc József Ausztria császára / Egész Németországnak kell lennie" ezüstözött fém emlékérem, kopott ezüstözéssel (32,5mm) T:2 Austria ND "Franz Josef I. Kaiser v. Oesterreich / Das ganze Deutschland soll es sein" silver gilt commemorative medallion, with worn silver C:XF
Franciaország DN "Charles de Gaulle" jelzett Ag emlékérem (14,85g/0.999/34mm) T:2- ü. France ND "Charles de Gaulle" marked Ag commemorative medallion (14,85g/0.999/34mm) C:VF ding
Nagy-Britannia 1912. "Modern Művészetek és Ipar / Nemzetközi Kiállítás - London 1912" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Revillon (59mm) T:2,2- ph. Great Britain 1912. "Modern Arts and Industry / International Exhibition - London 1912" double sided Br commemorative medallion. Sign.: Revillon (59mm) C:XF,VF edge error
Német Államok / Szászország 1537. "V. Károly" öntött Ag emlékérem. Tervező: Hans Reinhart. Korabeli öntvény. (70,89g/64mm) T:2- ph., patina R! / German States / Saxony 1537. "Charles V" cast Ag commemorative medallion "CAROLVS V DEI GRATIA ROMAN IMPERATOR SEMPER AVGVSTVS REX HIS ANNO SAL M DXXXVII AETATIS SVAE XXXVII". Designer: Hans Reinhart. Contemporary cast. (70,89g/64mm) C:VF edge error, pat...