11071. 276. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
8 000 HUF
0 HUF
Herendi hiányos madaras készlet, kézzel festett, jelzett , kopott aranyozás, d:12 cm, d:25,5 cm,
Photo of the item taken by : tánczos_gábor