11138. 276. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Szovjet porcelán teás készlet (Minszk Porcelángyár), 5 db. (teás kanna, 2 pohár, bonbonier, cukortartó), matricás, jelzett, kopott, különféle méretben.
Photo of the item taken by : vörös_iván