Number of items: 85
1209663
11103
276
Other collectibles
1 000 HUF
1373779
11104
276
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, d:12 cm
1 000 HUF
1410697
11105
276
Other collectibles
Hollóházi mokkás csésze és alj készlet, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
3 000 HUF
1410438
11106
276
6500
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre tervezte tálkák ( 2 db), kis doboz, matricás, jelzett, kopás nyomokkal, 14×12 cm, d:15,5 cm, 8,5×7 cm
6 500 HUF
1386966
11107
276
Other collectibles
Hollóházi és német porcelánok (mini váza, ékszertartó dobozka, tálka), 4 db, hibátlanok, jelzettek
1 200 HUF
1410245
11108
276
Other collectibles
Hollóházi gyümölcskosaras ülő nő, kézzel festett, jelzett, hibátlna, m: 16,5 cm
2 000 HUF
1410250
11109
276
Other collectibles
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
2 000 HUF
1410267
11110
276
Other collectibles
Hollóházi sárgaruhás táncoló nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
1 400 HUF
1330203
11111
276
Other collectibles
2 000 HUF
1330920
11112
276
Other collectibles
1 000 HUF
1226544
11113
276
Other collectibles
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
1 000 HUF
1410259
11114
276
Other collectibles
Kispesti porcelán babázó lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m