cca 1778 Magyar(?) egyházi személy címere, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 13,5×9,5 cm / cca 1778 Coat-of-arms of a Hungarian(?) ecclesiastical notability, copper etching, on paper, unsigned, 13,5×9,5 cm
1712 Jan Luyken - Christoph Weigel: Nagyméretű rézmetszetű kép a Historiae celebriores Veteris Testamenti... c. könyvből. Megjelent: Nürnberg, 1712. Nagyméretű metszet. / Jan Luyken - Christoph Weigel. Large etching from the book Historiae celebriores Veteris Testamenti 26x48 cm
1802 W.R. Bigg festménye után T Buike metszette, "Saturday morning Favourite Chickens Going to Market" színes rézmetszete, üvegezett keretben, kifakult színekkel, 45×57 cm
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Poppel: Eger délről. Papír, színezett acélmetszet, jelzett a metszeten, 17x21.5 cm. / Colored steel engraving, 17×21.5 cm
cca 1864 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Riegel: Szegedin-Szeged. A képen vasúti híddal. Papír, színezett acélmetszet, jelzett a metszeten, paszpartuban, 13x17 cm. / Colored steel engraving, 13×17 cm
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Poppel: Tihanyi apátság a Balatonnál. Papír, színezett acélmetszet, jelzett a metszeten, paszpartuban, 17x14 cm. / Colored steel engraving, 17×14 cm
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Nagyvárad. Papír, acélmetszet, jelzett a metszeten, 13x21 cm. / Colored steel engraving, 13×21 cm