10504. 276. Closed Online auction Ex libris - small-graphics
800 HUF
0 HUF
Efar jelzéssel: Fa a dombtetőn, papír, rézkarc, jelzett, üvegezett fa keretben, 3x3 cm., fa keret: 8.5x8.5 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván