11178. 276. Closed Online auction Glass-objects
5 000 HUF
0 HUF
Bohemia kiöntő készlet, kézzel festett aranyozással, hibátlan, jelzett, összesen: 7 db, m:38 cm, m:16 (6×)
Photo of the item taken by : ttg