10103. 276. Closed Online auction Paintings and graphics
100 000 HUF 259,07 EUR, 285,71 USD
0 HUF
Illés jelzéssel: Káspi poni a lovasával. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 100×67 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván