10205. 276. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF
0 HUF
Paulovits Pál (1892-1975): Nürnbergi régi házak, színezett rézkarc, karton, jelzett, 25x20 cm., keret: 49x33 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván