1870 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
1878 Bp., Helyhatósági szabály szabad királyi Pest város kebelében történendő kövezés és járdarakatások iránt, mely az 1861. évi közgyűlésen megerősíttetett, 8p
1883 az Albert zur Eintracht im Orient Grimma szabadkőműves páholy tagjainak névsora, kopott papírkötésben, jó állapotban / 1883 List of the members of the Albert zur Eintracht im Orient Grimma freemasonic lodge, in a bit worn out paper binding, in good condition
1883 En busca del Toro, a bika keresők, poszter, La Lidia folyóirat melléklete, papír, litográfia, szakadásokkal, 54x38 cm./ 1883 En busca del Toro, the bull searchers, poster, supplement of the review of La Lidia, paper, litography, with tearings, 54x38 cm.
1883 Perros Á Un Toro Huido, bikaviadal kutyákkal poszter, La Lidia folyóirat melléklete, papír, litográfia, sérülésekkel, rossz állapotban, 54x38 cm./ 1883 Perros Á Un Toro Huido, poster of bullfight with dogs, supplement of the review of La Lidia, paper, litography, with damages, in bad condition, 54x38 cm.