1904 Okolo rampi. Szentpétervár, M. O. Wolf. Alfred Grévin (1827-1892) karikatúrái orosz nyelven. Tűzött, sérült papírkötésben. / 1904 Okolo rampy. Saint Petersburg, M. O. Wolf. The caricatures of Alfred Grévin (1827-1892) in Russian. In a damaged saddle-stitched binding.
1905 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű, dombornyomott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. A borítója kopottas.
1905 Modern Művészet. Szerk.: dr. Lázár Béla. Első évfolyam ötödik szám, 22x14cm Révai és Salamon könyvnyomdája nyomása, Budapest. Korabeli hirdetésekkel.
1906-1937 A Zászlónk című ifjúsági lap IV. és VI. évfolyamának két száma + a Paulai Szent Vincéről Nevezett Irgalmas Nővérek vezetése alatt álló Szent Lujza Intézet értesítője
1907 Teurel város Bikaviadal plakátja, papír, litográfia, foltos, szakadásokkal, 49x21 cm. / 1907 Poster of Teruel city's Bullfight, paper, lithography, with some spotty and tearing, 49x21 cm.
1908 A svédrendszerű torna nevelési alapgyakorlat. I. rész. Szabadgyakorlatok. Budapest, Stephaneum. pp.:106, Kissé viseltes foltos egészvászon kötésben
1909 Les Beaux Soirs. Finom esték, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), papír, litográfia, papszpartuban, L'Illustration folyóirat két oldalas melléklete, Bétheny ny., 34x50, paszpartu: 50x66 cm./ 1909 Les Beaux Soirs, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), paper, lithography, in paspartu, double pages illustrations of L'Illustration journal, imp. Bétheny, 34x50, in paspartu: 50x66 cm.