2 000 HUF
Lyka Károly: Magyar Művészet 1800-1850. A táblabíróvilág művészete. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 640 p. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papírborítóban. Jó állapotban.