3 000 HUF
Dalziel's illustrierte Tausend und Eine Nacht. Berlin, [1890], [Schreiter'sche Verlagsbuchhandlung]. Kicsit laza, kissé kopott díszes vászonkötésben, belső címlapja részben hiányzik, egyébként jó állapotban.