13941. 277. Closed Online auction Books: History
10 000 HUF
0 HUF
Egyetemes történet. Szerk.: Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly. 1-4. köt. Reprint! Bp., 1991, Pán Könyvkiadó. Kísérőfüzettel. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván