1 600 HUF
G. F. Scott Elliot: A primitív ember hajdan és most. Fordította Schöpflin Aladár. Budapest, 1911, Franklin-Társulat. Ismeretterjesztő Könyvtár. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval, picit kopott, a könyvből pár lap kijár.