13942. 277. Closed Online auction Books: History
15 000 HUF
0 HUF
Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. I-V. kötet, Lampel Róbert Kiadása. Kiadói, kopottas, dombornyomott egészvászon-kötésben, belsejében ragasztószalaggal javítva.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor