20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Olysói Gabányi János: Magyar várak legendái I-IV. Budapest,é.n.[1925-1927], Szent István-Társulat. I. kötet: Negyedik kiadás, é. n. II. kötet: 1925. III.- IV. kötet: é.n. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopottas borítóval, egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva, intézményi bélyegzővel.